ÖDEME VE TESLİMAT

Ödeme ve Teslimat

Ödeme Yöntemleri

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Denizbank İstanbul Moda Şubesindeki hesabımıza yapabilirsiniz.

2) Şirketimize gelerek peşin (TL/USD/EURO) ödeme
Şirkemize gelerek satın almak istediğiniz ürün bedelini TL/USD/EURO cinsinden, finans yetkililerimize ödeme yapabilirsiniz.

3) Şirketimize gelerek her türlü kredi kartlarınız ile
Şirketimize gelerek kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan tek slip veya sadece Bonus Kartlara 2-9 ay arası taksit seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Taksitlendirmelerde kampanya ve vade farkı uygulamaları için lütfen müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.

4) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada Bonus Kart özelliği taşıyan kredi kartınız ile online 2-9 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Kredi kartlı alışverişi Rapid tarafından sağlanan 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) güvencesi ile yapabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiyi gizlilik ve güvenlik bölümümüzden alabilirsiniz.

5) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; İmge Sahaf üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

6) Teslimat

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünleri direk kendiniz teslim alabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı MAL TESLİM ESNASINDA KARGO FİRMASINA ödenecektir. Gönderiler müşteri tarafından aksi belirtilmediği sürece MNG KARGO ile indirimli olarak gönderilecektir. 150 YTL ve üstü alışverişlerde Kargo ücreti Firmamızca karşılanır. Kargo kampanyalarımız Türkiye il sınırları içinde geçerlidir.  (Ücretsiz kargo kampanyasında Ansiklopedi grupları ve Özel Anlaşmalı satışlar hariçtir)


*According to the rules of VISA and MasterCard,your transaction is converted into TRL by the acquring bank using the Finansbank USD-TRL buying rate,which may sometimes cause insignificant differences of less than one percent.
Acording to your bank's preferences,your credit card statement may show the orginal transaction amount in TRL.
 
 

İmge
Sahaf
Bir Kitap Kültürü
Osmanlıca, Türkçe ve her dilde eski kitaplar, belge, fotoğraf, sahafiye
Caferağa Mahallesi, Güneşlibahçe Sokak, No : 41/A Kadıköy-İstanbul

Tel. - Fax:0216 4493964


Bu site, IdeaSoft® Akıllı E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.